Kuchár pre Hotel Eurobus na Zemplínskej Šírave

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Zemplínska Šírava, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- pripravovanie teplých, studených a diétnych pokrmov,
- zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín,
- rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie,
- aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním,
- používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie,
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad,
- príprava jedál pre slávnostne príležitosti, recepcie a bankety organizované spoločnosťami "Tempus",
- práca pod vedením nadriadeného.

Hľadáme šikovného kuchára, ktorý má skúsenosti s prípravou studených a teplých jedál.

- práca v mladom kolektíve,
- možnosť sebarealizácie,realizácie nápadov,
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte poštou, elektronickou poštou s uvedením "Kuchár" v názve.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hotel Eurobus s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnu osobnosť so zodpovedným prístupom k vykonávaniu úloh.
- silný záujem pracovať v oblasti služieb,
- loajálny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- tímový hráč
- flexibilita

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS s.r.o.
- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia
- eurobus, a.s. - osobná autobusová doprava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Zeleziarenska 49
040 15 Kosice
ID: 418342   Dátum zverejnenia: 15.8.2017