Účtovník/účtovníčka na skrátený úväzok

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
400 - 500 EUR/mesiacmzda pri polovičnom pracovnom úväzku, ohodnotenie na základe skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve okrem mzdovej agendy,
- práca v ekonomickom software Navision,
- spracovanie účtovných a daňových výkazov,
- dane, daňové priznania a styk s daňovým úradom,
- styk s finančnými a štátnymi inštitúciami,
- reporting (príprava podkladov pre vedenie).

* práca v stabilnej spoločnosti so zázemím,
* účasť na školeniach v rámci odboru,
* zamestnanecké zľavy na všetky produkty a služby poskytované firmami v skupine Tempus (www.tempus.sk).

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú naším kritériám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy - Tempus Group, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

* aspoň 3-ročná prax v podvojnom účtovníctve,
* znalosť DPH problematiky,
* skúsenosť so spracovaním ročnej účtovnej a daňovej závierky,
* znalosť práce v ekonomickom software Navision
* presnosť a zmysel pre detail,
* schopnosť rýchlo sa učiť,
* flexibilita.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4080046  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac