Asistentka manažéra správy budov

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Termín nástupu
ihneď
762 EUR/mesiacMzda je od 762 €. Konečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinovanie činností pre manažéra budov a nehnuteľností,
- tvorba podkladov na spracovanie dochádzok,
- zodpovednosť za administratívu,
- vedenie pokladne,
- hospodárska agenda,
- administratívna pomoc pri riešení omeškaných dodávok materiálu a prác, reklamácii materiálu a vzniknutých prestojov.

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- vlastné stravovacie zariadenie
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- práca na jednu zmenu
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách
- odmena pri odporučení zamestnanca
- kurz vodičského preukazu sk. B za zvýhodnených podmienok
- zvýhodnené ceny PHM
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group

Vopred sa ospravedlňujeme, oslovíme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky v plnej miere..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa realizuje v oblasti predaja a servisu vozidiel, prevádzkovania hotelových zariadení a stavebnej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- precíznosť
- dochvíľnosť
- schopnosť plánovania
- systematickosť
- chuť pracovať

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3939834  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac