Kuchár pre Hotel Eurobus na Zemplínskej Šírave

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Hotel Eurobus, Kaluža
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2022
762 - 1 700 EUR/mesiacMzda orientovaná na výkon (základná mzda + osobné ohodnotenie podľa kvality a počtu pripravených jedál). Počas sezóny možnosť zarobiť až 2000 EUR brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára, ktorý má skúsenosti s prípravou studených a teplých jedál, má chuť sa učiť a aktívne s nami spolupracovať na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov.

Pracovná náplň:
- pripravovanie teplých, studených a diétnych pokrmov
- zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie
- aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním
- príprava jedál pre slávnostne príležitosti - svadby, recepcie a bankety
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

- možnosť sebarealizácie, priestor na vlastné nápady
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group a.s.

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe zasielajte prosím cez portál profesia alebo emailom.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Prosím zašlite nám aj tento súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hotel Eurobus s. r. o.
Rekreačné zariadenie na Zemplínskej šírave v časti Kaluža.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár v hoteli

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kolegu, ktorý vie, že spokojnosť zákazníka je prvoradá, že kuchyňa je miesto pre tímového hráča a ktorý dokáže nové nápady ponúkať i prijímať.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3926767  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac