Skladník náhradných dielov/zásobovač

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 700€ + 200 € osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zásobovanie autoservisu,
-fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
-zodpovednosť za evidenciu pri preberaní a odovzdávaní tovaru
-príjem a výdaj tovaru,
-kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
-príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom,
-udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
-zaisťovanie bezpečnosti tovaru,
-zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
-aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru,
-starostlivosť o zverené vozidlo.

-práca v stabilnej spoločnosti,
-zamestnanecké zľavy na produkty a služby poskytované firmami v rámci skupiny Tempus Group (www.tempus.sk)

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte výlučne elektronickou poštou.
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Car s.r.o., Rastislavova 110, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Car, s.r.o., ktorá je partnerom výrobcu vozidiel Renault, Dacia, Lada, Land Rover a Jaguar .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

skladník náhradných dielov
3

Hľadáme kolegu do novovytvoreného tímu, ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, odolný voči záťaži a flexibilný.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS, s.r.o.
- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis
TEMPUS CAR, s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia, Land Rover, Range Rover, Jaguar, Lada
- eurobus, a.s. - osobná autobusová doprava
- Eurobus sk, s.r.o. - komerčná a zahraničná autobusová doprava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPUS Group a.s
Rastislavova 110
040 01 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: HR manager
Tel.: +421918415316
E-mail: poslať životopis
ID: 3821525  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 700€ + 200 € osobné ohodnotenie