Obchodný manažér - Výkup a predaj jazdených vozidiel

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1.000,- Eur a viac (630 € základná mzda + provízie zo zrealizovaných obchodných prípadov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na pozícii je:
- výkup vozidiel od zákazníkov
- zodpovednosť za organizáciu odpredaja jazdených motorových vozidiel
- oceňovanie jazdených vozidiel a príprava ponúk na výkupy vozidiel
- prognóza budúcej zostatkovej hodnoty vozidiel, práca s oceňovacím softwarom
- testovacie jazdy
- analýza trhu s ojazdenými vozidlami
- kalkulácie poškodených vozidiel, zisťovanie technického stavu vozidiel
- komunikácia so zákazníkmi
- realizácia predaja vozidiel, vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom a výkupom vozidla,
- zodpovednosť za splnenie určeného plánu predaja vozidiel.

- možnosť získania vozidla pre súkromné účely za veľmi výhodných podmienok
- kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie,
- služobný mobil, technické zabezpečenie,
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- účasť na manažérskych školeniach,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group,
- možnosť kariérového postupu v rámci celej skupiny na základe dosiahnutých výsledkov predaja.

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte výlučne elektronickou poštou.
Oslovíme iba tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Car s.r.o., ktorá je partnerom výrobcu osobných vozidiel Renault, Dacia, Lada, Jaguar a Land Rover . Autorizované dealerstvo zaväzuje a zaručuje vysokokvalifikovaný personál v oblasti predaja, servisu a náhradných dielov na predávané produkty a individuálny prístup ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výhodu majú uchádzači s praxou v oblasti výkupu a predaja
skúsenosťami a znalosťou trhu s osobnými a úžitkovými automobilmi,
- s vodičským preukazom skupiny B,C
- silným záujmom pracovať v oblasti predaja automobilov,
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenie pre uspokojenie potrieb zákazníka,
- cieľavedomosť a vytrvalosť

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3616909  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,- Eur a viac (630 € základná mzda + provízie zo zrealizovaných obchodných prípadov)