Neobmedzená výška príjmu - Predajca nových automobilov zn. Jaguár, Land Rover, Range Rover

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.07.2018
základný plat minimálne 650 € + zložka mzdy z marže = neobmedzená výška príjmu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie nových automobilov a predvádzacích jázd,
- vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja nových automobilov, náhradných dielov a príslušenstva,
- realizácia predaja automobilov, vykonávanie administratívny činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu,
- zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práca s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi,
- zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov.

- finančné ohodnotenie na základe dosiahnutého výkonu (nadštandardné),
- kvalitný produkt, možnosť sebarealizácie,
- služobný mobil, technické zabezpečenie,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group
- možnosť kariérového postupu v rámci celej skupiny na základe dosiahnutých výsledkov predaja

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte výlučne elektronickou poštou.
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Car, s.r.o., ktorá je autorizovaným predajcom nových automobilov a servisných služieb značky RENAULT. Autorizované dealerstvo zaväzuje a zaručuje vysokokvalifikovaný personál v oblasti predaja, servisu a náhradných dielov na predávané produkty a individuálny prístup ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- veľkou výhodou je prax v predaji prémiových značiek automobilov,
- silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom,
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie,
- výborné komunikačné zručnosti,
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenie pre ich uspokojenie,
- 3 roky praxe v oblasti predaja automobilov, skúsenosti a znalosť trhu s automobilmi.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3442245  Dátum zverejnenia: 7.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat minimálne 650 € + zložka mzdy z marže = neobmedzená výška príjmu