Stavebný majster

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná aj pre živnostníka, stavebného podnikateľa s malou stavebnou firmou.
- Riadenie a koordinovanie činností na stavbách,
- Zabezpečenie stavebného dozoru na stavbách,
- Realizácia stavebných činností,
- Činnosti zabezpečujúce údržbu,
- Koordinácia a organizácia osôb vykonávajúcich činnosti na stavenisku,
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality,
- Zabezpečenia staveniska od jeho prevzatia do ukončenia stavebných činností,
- Riešenie omeškaných dodávok materiálu a prác, reklamácii materiálu a vzniknutých prestojov,
- Zabezpečenie postupov podľa výkresovej dokumentácie,
- Komunikácia a report v Objednávateľom vykonaných stavebných práv a termínov,
- Kontrola stavebných činnosti v súlade s harmonogramom,
- Realizácia stavebných činností podľa stavenej dokumentácie a evidencia v stavebnom denníku,
- Kontrola hospodárenie s majetkom Objednávateľa,
- Vedenie stavebného denníka a harmonogramu činností,
- Včasné objednávanie a dodanie tovaru a stavebného materiálu

- bezplatný trojdňový hotelový pobyt aj so stravou na rekreáciu
- odmeny za firemné a osobné jubileá
- zľava na vstupe do fitnescentra

Vopred sa ospravedlňujeme, oslovíme len kandidátov, ktorí nám vyhovujú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa realizuje v oblasti predaja a servisu vozidiel, prevádzkovania hotelových zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- precíznosť
- schopnosť plánovania

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3305922  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou