Technik

TeMPOS SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava V, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vyzerá práca technika u nás:
- Sme v prvom rade nápomocní našim klientom a kolegom. Tak, ako máme medzi sebou korektné a priateľské vzťahy, rovnako pristupujeme aj ku klientom.
- Naša práca spočíva v riešení pridelených požiadaviek na opravu a údržbu.. Sú to práce, ktoré sa týkajú údržby a starostlivosti o nehnuteľnosti a v domácnostiach, ako napríklad drobné opravy, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, maľovanie, výmeny žiaroviek a svietidiel, nastavenie dverí, samozatváračov.
- Sme profesionáli s technickým zameraním (Ak si technický typ a preferuješ stabilné pracovné zázemie, je to práca presne pre teba. Sme tímoví a máme medzi sebou otvorenú a úprimnú komunikáciu (dbáme na starostlivosť o našich zákazníkov a našich kolegov a zamestnancov, snahou je vzájomne si vychádzať v ústrety.)
Čo bude tvoja denná agenda?
- Riešenie požiadaviek a potrieb našich klientov (dôležitá je ochota, odbornosť a príjemná komunikácia)
- Naša práca začína každé ráno o 7.30 hod. v sidle našej firmy , kde sa stretneme s kolegami, prezlečieme sa do pracovného oblečenia, Denný plán požiadaviek preberieme pri raňajšej káve alebo čaji v pohodovej atmosfére, skontrolujeme ho v našej aplikácii TeMPOS a vyrazíme s pripraveným služobným autom do terénu. Postupne vykonávame jednotlivé požiadavky a pred koncom pracovnej doby sa opäť presunieme do sídla firmy, kde odparkujeme služobné vozidlo a o 16.00 hod. už odchádzame z práce venovať sa rodine, športu a svojim záujmom

Čo u nás nájdeš?
- zázemie stabilnej firmy s apelom na kolegialitu a zodpovednosť, ktorú pravidelne oceňujeme
- prácu v pevne stanovenom pracovnom čase, bez pohotovostí, voľné víkendy a sviatky
- odmeny za nájdené požiadavky
- vianočné odmeny
- odmeny za najlepšieho pracovníka mesiaca

- firemné akcie (všetci máme radi naše pravidelné vianočné večierky a teambuildingy)
- zabezpečené vzdelávanie s prislúchajúcim platovým rastom
- služobné auto a mobilný telefón
- moderný systém organizácie práce

Informácie o výberovom konaní

Koho teda hľadáme?
- Hľadáme šikovného, slušného, zodpovedného a manuálne zručného kolegu
- Osvedčenie elektrotechnik 21 je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Čo je pre nás dôležité?
- Skúsenosť
- Vodičský preukaz B
- Príjemné vystupovanie
- Nekonfliktnosť
- Zodpovednosť a profesionalita

Každá nehnuteľnosť nás potrebuje. Drobné opravy a služby tvoria až 70 percent z celkového počtu požiadaviek v priemernej nehnuteľnosti. Sú náročné na evidenciu. Sú náročné na flexibilitu. Sú náročné na kontrolu kvality a samozrejme aj na šikovných zamestnancov. Preto sme v TeMPOS SLOVENSKO skĺbili naše dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o nehnuteľnosti s moderným systémom riadenia. Nahláste nám problém a my sa postaráme o zvyšok. TEMPOS je skratka pre tisíc malých prác, opráv a služieb. Pre Vašu nehnuteľnosť a domácnosť. Profesionálne, flexibilne a zodpovedne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3410794  Dátum zverejnenia: 8.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac