VW BA výrobný pracovník. Nástup ihneď. Mzda až 1 350,-€. Nástupný bonus 200,- €.

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
981 - 1 350 EUR/mesiacmesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 981,- €, plus príplatky za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie do výšky 30%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilné pracovné miesto s výborným platom a pracovnými podmienkami.

- práca v automobilovom priemysle na výrobnej linke v stabilnej firme Volkswagen

- práca vhodná pre mužov (fyzicky náročnejšia práca) na výrobnej linke vo
viaczmennej prevádzke - 3 zmeny

- kompletizácia motorových vozidiel na výrobnej pozícií

- montovanie káblových zväzkov, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov

Plynulý rast platu a kariérny postup.

Výhodné stravovanie bezhotovostne s denným kreditom 7,- €.

Individuálne a skupinové odmeny až 30%.

Ubytovanie ZABEZPEČENÉ.

Doprava ZABEZPEČENÁ.

Pracovné oblečenie a obuv zabezpečené.

Zaškolenie.

Celodenná starostlivosť koordinátora.

S našim automobilovým partnerom sa vyznačujeme stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Zašlite životopis alebo sa informujte na 0905 88 22 88, 0908 555 222, alebo zanechajte odkaz SMS.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 29 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (robia sa drogové testy)
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4035947  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac