Obchodný manažér veľkoobchodu

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Od 1 070 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1070,- € plus osobné ohodnotenie a príplatky podľa dosiahnutých cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha a prozákaznícke myslenie a tiež skúsenosti z malo / veľkoobchodu?

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za chod prevádzky a vedenie skladu a skladovaný tovar
- vykonanie vstupnej inventúry zvereného tovaru
- uzatvorenie dohody o hmotnej zodpovednosti za zverený sortiment
- príprava podkladov a inventúra skladov na mesačnej báze
- príjem a výdaj tovaru
- príprava a organizácia zásielok
- vedenie skladovej evidencie
- vedenie, riadenie a koordinovanie pracovníkov skladov
- zabezpečovať Controlling úrovne skladu
- analýza a nastavovanie procesov v rámci skladu a internej logistiky
- analýza, návrh a optimalizácia pracovných postupov v rámci prípravy tovaru s cieľom zlepšiť produktivitu práce.

Zaujímavá pracovná príležitosť.
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.
Ročný bonus na základe splnených KPI.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

TEMPO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo obchodné zameranie je vítané

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Orientácia na výsledok.

Výborné vyjednávacie schopnosti.

Schopnosť dlhodobo plánovať.

Tímového ducha a odolnosť voči stresu.

Spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatíva.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4003187  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac