Operátor výroby v Trnave. Mzda až 1 160,-Eur. Nástup ihneď!

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Od 850 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 850,- Eur plus príplatky za poobednú a nočnú, individuálne prémie a vernostný bonus!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času.
Výrobné operácie: skrutkovanie, zakladanie káblových zväzkov do vozidla, nakladanie prípravkov do zváracích ostrovčekov, kontrola kvality a pod..
Vykoná operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti).
Zabezpečuje čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska.

Stabilné pracovné miesto v trojzmennej prevádzke. V prípade záujmu možnosť práce len cez víkend.

• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Trvalý pracovný pomer istota a stabilný príjem
• Zaujímavé platové podmienky
• Zabezpečené ubytovanie
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Pravidelné zálohy
• Pracovný odev
• Zaškolenie v tréningovom centre počas, ktorého už zarábate
• Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu
•Teplá strava.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s najmodernejšími technológiami, ktorá v súčasnosti vyprodukuje viac ako 1350 vozidiel denne na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané.
Ochota a chuť pracovať na zmeny.
Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3993251  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac