Skladový pracovník Gáň. Doprava, ubytovanie, zálohy, nástup ihneď!

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Galanta
770 - 990 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 770,- Eur plus osobné ohodnotenie a príplatky!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-jednoduchá manuálna práca s použitím technických zariadení NZV a skenera,
-nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu,
-objednanie a prísun materiálu,
-odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite,
-vykládka a nákladka kamiónov ručným paletovým vozíkom,
-upratovanie linky a ukladanie paliet, balenie.

Práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)
Možnosť práce aj nadčas s EXTRA príplatkom za prácu za nadčas 4 €/hod..

Zabezpečené ubytovanie zdarma.
Doprava z viacerých smerov zdarma.
Stravný lístok v hodnote 3,83 ,- Eur hradené v plnej výške zamestnávateľom!
Motivačný príspevok 70€/mesiac.
Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny.
Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo. Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom. Pozícia je vhodná pre absolventa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ochota manuálne pracovať, zodpovednosť, lojalita.
Ochota učiť sa novým veciam.
Odolnosť voči stresu, manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav.
Prax a skúsenosti s prácou ako vodič VZV sú vítané.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3972344  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac