Vedúca veľkoobchodu

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
834 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 834,- Eur plus osobné ohodnotenie a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha a prozákaznícke myslenie a tiež skúsenosti z malo/veľko obchodu? Rozširujeme náš tím. Tvojou úlohou bude:
- zodpovednosť za chod prevádzky a vedenie skladu a skladovaný tovar
- vykonanie vstupnej inventúry zvereného tovaru
- uzatvorenie dohody o hmotnej zodpovednosti za zverený sortiment
- príprava podkladov a inventúra skladov na mesačnej báze
- príjem a výdaj tovaru
- príprava a organizácia zásielok
- vedenie skladovej evidencie
- vedenie, riadenie a koordinovanie pracovníkov skladov
- zabezpečovať kontroling úrovne skladu
- analýza a nastavovanie procesov v rámci skladu a internej logistiky
- analýza, návrh a optimalizácia pracovných postupov v rámci prípravy tovaru s cieľom zlepšiť produktivitu práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii v maloobchodnom reťazci, potravinách, alebo veľkoobchode sú výhodou
- výbornú znalosť sortimentu a druhovosti alko, nealko
- nadšenie pre obchodovanie
- schopnosť samostatne sa rozhodovať, byť kreatívny
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- vodičský preukaz sk. B

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3968253  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 834 EUR/mesiac