Vodič - transport novovyrobených vozidiel VW. Nástup ihneď! Mzda od 1.100,-€

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 1.100 € / mesačná mzda obsahuje základnú zložku 914,- € + osobné hodnotenie, príplatky za zmennosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám!
Prevážanie novo vyrobených vozidiel v rámci výrobného areálu v závode v Bratislave.

Skúsenosti s automatickou prevodovkou, vedenie motorových vozidiel sk. B, prax min. 3 roky.

Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť predvídať dopravné situácie.

Dohodni si pohovor už dnes na tel.čísle 0905 837 178 alebo pošli životopis na mail: [email protected]

- osobné ohodnotenie do 17,6 % zo základnej mzdy
- po obedný príplatok 0,30€/hod.,
- nočný príplatok 0,90€/hod.,
- ubytovanie zabezpečené, na ktoré prispejeme
- poskytovanie záloh
- teplá strava
- starostlivosť koordinátora
- zaujímavý sociálny program
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu
- garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
- poskytneme pôžičky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúc im výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe
• schopnosť koncentrácie
• spoľahlivosť

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3576759  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100 € / mesačná mzda obsahuje základnú zložku 914,- € + osobné hodnotenie, príplatky za zmennosť.