Zarob si za 2 týždne 600,-€ brutto! Brigádnik/čka v administratíve.

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,- €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si privyrobiť? Hľadáš brigádu v Bratislave?

Ponúkame ti možnosť brigády v termíne od 16.10. 2018 do 28.10.2018.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- administratíva spojená s prieskumom
- pomoc s prihlásením do systému
- komunikácia s kontaktnými osobami
- zodpovedanie základných otázok o ankete.

Kancelária TEMPO v závode a náš ústretový tím TEMPO pre Vás NON-STOP.
V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis alebo sa informujte na 0905 882 288, prípade nám nechajte odkaz budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia automobilka na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, mlčanlivosť, asertivita, ochota pomôcť.

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3514111  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,- €/hod.