Ovládate nemecký jazyk aktívne? Výrobný pracovník - spracovanie špeciálnych požiadaviek. Mzda od 1.033-€ + príplatky + bonus 500,-€.

T E M P O, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
952,- až 1.033,- € + osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť. Extra bonus 500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• spracovanie a zabezpečenie požiadaviek na transport
• optimalizácia transportov za účelom poníženia transportných nákladov
• spracovanie a vystavenie podkladov k transportom
• preverovanie efektívnosti transportov
• kontrola vyťaženosti dopravných prostriedkov
• preverovanie podkladov realizovaných transportov
• spracovanie a príprava podkladov na fakturáciu transportov
• príprava podkladov, správ, štatistík, analýz k transportom

Požadujeme:

• SŠ s maturitou
• znalosť pravidiel CMR, dodacích podmienok, ADR vítaná
• znalosť systémov Tisys, Lison vítaná
• komunikácia, flexibilita, zodpovednosť a spolupráca
• ochota pracovať na zmeny
• ochota učiť sa
• Nemecký jazyk aktívne (slovom aj písmom) - podmienkou
• Anglický jazyk výhodou

Pozrite si i našu stručnú charakteristiku. Sme stabilní a silní. NEVÁHAJTE a zašlite nám svoj životopis. Dohodnite si pohovor ešte dnes . Nástup ihneď alebo dohodou.

• mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 952,- až 1.033,- €, príplatok za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie
• plus bonus 500,-€
• zálohy na mzdu
• individuálne a skupinové odmeny až 17%
• garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
• výhodné stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom 7,- €
• ubytovanie ZABEZPEČENÉ a ešte Vám naň aj PRISPEJEME
• doprava ZABEZPEČENÁ a pol roka ZADARMO
• plynulý rast platu a kariérny postup
• pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
• zabezpečené tréningové centrum
• starostlivosť od svojho koordinátora

Kancelária TEMPO v závode a náš ústretový tím TEMPO pre Vás NON-STOP.
V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis alebo sa informujte na 0905 882 288, prípade nám nechajte odkaz budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia automobilka na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3471683  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 952,- až 1.033,- € + osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť. Extra bonus 500,-€