Vodič - transport novo vyrobených vozidiel VW! Práca ihneď - mzda od 914,- €.

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 914,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevážanie novo vyrobených vozidiel v rámci výrobného areálu v závode v Bratislave. Skúsenosti s automatickou prevodovkou, vedenie motorových vozidiel sk. B, prax min. 3 roky.
Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť predvídať dopravné situácie.
Nástup: ihneď.
Dohodni si pohovor už DNES na tel.čísle 0905 837 178 alebo pošli životopis na mail: [email protected]
Pridajte sa k nám, nástup možný po dohode.

- osobné ohodnotenie do 17,6 % zo základnej mzdy
- po obedný príplatok 0,30 Eur/hod
- nočný príplatok 0,60 Eur/hod
- ubytovanie zabezpečené, na ktoré prispejeme
- poskytovanie záloh
- teplá strava
- starostlivosť koordinátora NON-STOP
- zaujímavý sociálny program
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu
- garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
- poskytneme pôžičky, zálohy

Kancelária TEMPO v závode a náš ústretový tím TEMPO pre Vás NON-STOP.
V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis alebo sa informujte na 0905 370 220, prípade nám nechajte odkaz budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia automobilka na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie výhodou, nie však podmienkou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3421064  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 914,- €