www.temposro.eu, tel.: +421 42 444 12 03, mobil: +421 905 88 22 88
Máme radi autá, ale predovšetkým človeka.

Automobilový priemysel a svet v ňom pre nás znamená oveľa viac ako môcť byť len súčasťou výroby áut od 1993 roku. Nie sme len centrom možností zamestnať sa, ale i miestom, kde hodnoty tvorí človek. Stali sme sa priestorom prvého nápadu okúsiť poslať životopis až po zvyšovanie odbornej kvalifikácie v niekoľkoročnej praxi. Ukázali sme nadšenie stotožniť sny v realitu. My nekopírujeme nikoho. Ak chcete poďte i Vy s nami.

Brigádnik/čka - starostlivosť o zahraničných praktikantov

J. Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta na dlhodobú brigádu, ktorého náplňou práce bude:
- evidencia žiadostí, najmä nemecky hovoriacich študentov,
- koordinácia umiestňovania na oddelenia,
- komunikácia s personálnym oddelením a nahlásenia interne v rámci závodu,
- komunikácia s úradom práce,
- vystavovanie potvrdenia o praxi,
- kontrola platieb,
- príležitostné iné úlohy podľa potrieb oddelenia, reporting,
- práca s databázou, organizačná výpomoc pri aktivitách personálneho oddelenia

Získanie skúsenosti v medzinárodnom prostredí, uznanie praxe na univerzite.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia automobilka na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Študent nižšieho ročníka, plynule hovoriaci nemecky.
Spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť.

TEMPO je lídrom poskytovateľov personálnych služieb od roku 1993 nielen na Slovensku. Teda viac ako 25 rokov stability a skúseností i vo svete. A vďaka tomu tvoríme procesy, či nastavujeme partnerom stratégie. Ale Tempo je najmä slovenskou spoločnosťou pre ľudí, kde ich spokojnosť je skutočne najdôležitejšia. Preto komunikujeme vždy otvorene, úprimne a s rešpektom k ich potrebám. Veríme, že korektným a priateľským prístupom vytvárame vzájomnú dôveru a istotu predovšetkým pre človeka.

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.

Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo na www.facebook.com/temposro.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala svoje životopisy pošlite na: studenti@temposro.eu, prípadne informujte sa na tel.čísle 0905 837 178.

Adresa spoločnosti

TEMPO spol. s r.o.
Bratislavská 4051/40
01841 Dubnica n/Váhom

Kontakt

ID: 3362855   Dátum zverejnenia: 16.4.2018