Modelka

KONDELA s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pózovanie pri fotení produktovej fotografie a prítomnosť/pózovanie pri natáčaní produktových a kampaňových videí
- jednoduchá administratíva - triedenie fotiek, vyplňovanie tabuliek a pod.
- príprava podkladov pre fotografa/kameramana
- príjem a výdaj dekoračných predmetov na fotenie pre fotografa/kameramana

- zaškolenie
- dlhodobá pracovná perspektíva
- zamestnanecké zľavy-zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
- získanie skúsenosti a cennej praxe
- ústretový prístup zamestnávateľa
- zaujímavá práca v stabilnej, dynamickej a úspešnej spoločnosti
- stravné lístky
- kultúrne a spoločenské podujatia
- príspevok zamestnávateľa na III. Dôchodkový pilier
- vianočné posedenia
- príspevok na rekreáciu
- koncoročné odmeny
- príspevok na cestovné za zamestnaním

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní a priebehu samotnej práce:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku + vlastnú fotografiu. Prihlásiť sa môžu aj uchádzačky s nízkou postavou. Pohovor bude uskutočnený v meste Tvrdošín, kde má spoločnosť svoje ateliéry. Fotenie a natáčanie prebieha prevažne v priestore ateliéru a v niektorých prípadoch aj v exteriéri - najčastejšie vo vhodnej záhrade rodinného domu v blízkom okolí, prípadne v prírode s peknou scenériou. Pri produktoch kategórie záhrada ako napr. záhradné lehátka, bazény, vírivky a pod. sa vyžaduje fotenie v plavkách. Jedná sa čisto len o fotenie a natáčanie produktových fotografii a videí. Fotky a videá budú zverejnené na stránkach spoločnosti Tempo Kondela, na sociálnych sietiach spoločnosti Kondela.sk, katalógu s nábytkom a v niektorých prípadoch aj v TV. V prípade videa sa jedná o bezhovorové video - čiže sa nevyžaduje žiaden moderátorský hlas modelky.
Pohovor sa bude viesť v duchu krátkeho rozhovoru a pár testovacích fotiek v bielom tričku a modrých/čierných rifliach. Na pohovor treba prísť nalíčená a upravená. Ak nespĺňaš požiadavku práce na plný úväzok naváhaj a kontaktuj. Je tu možnosť uplatnenia pri hromadných jednorázových akciách, kde sa vyžaduje viac modeliek na fotografii/videu, alebo špecifický vhodný výzor modelky, ktorý ladí s foteným produktom.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemé vystupovanie na verejnosti
- samostatnosť, ale aj tímová práca
- príjemný vzhľad
- improvizačné schopnosti
- flexibilita
- aktívny prístup k práci
- žiadne výrazné tetovanie
- kreativita

Silná a úspešná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4199746  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac