Hlavný účtovník/účtovníčka

KONDELA s.r.o.

Miesto práce
Závodná 459, Nižná
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac+ príplatok od odbornosti, praxe a schopnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva
- metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou
- riadenie tímu účtovníkov
- mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie
- spracovanie výkazov k DPH
- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Audit 1x ročne (aktívna komunikácia s auditormi),

- Možnosť sebarealizácie
- Zaškolenie a následné vzdelávanie
- Rozšírenie odborných schopností pomocou školení
- Priateľský kolektív
- Zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
- Firemné spoločenské akcie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručnosti
- Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- Možnosť príspevku zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
- Stravné lístky
- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu
- Prémie, odmeny
- Vernostná odmena za odpracované roky
- Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.
Miesto výkonu práce je Nižná na Orave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ak máš dostatočné znalosti a skúsenosti v podvojnom účtovníctve a vedení kolektívu účtovného oddelenia, tak si to práve Ty koho hľadáme.
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Príjemné vystupovanie

Odborné požiadavky:
- Prax v podvojnom účtovníctve
- Logické myslenie
- Prax vo vedení ľudí v kolektíve účtovného oddelenia
- Odolnosť voči stresu

Silná a úspešná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3572771  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac