Big Data Application Developer

Miesto práce
Bratislava
* Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Finálna mzda bude závisieť od tvojich platových očakávaní a skúseností.

Popis pracovného miesta

NÁPLŇ PRÁCE
Ako nová posila budeš súčasťou tímu zodpovedného za návrh a implementáciu riešení na Big Data platforme pre našich zákazníkov z rôznych sektorov, najmä Telco, Automotive a Banking.
Čaká ťa práca s dynamicky rozvíjajúcim sa ekosystémom moderných technológií a nástrojov na zaujímavých projektoch ponúkajúcich veľký priestor na sebarealizáciu v oblasti SW vývoja a profesionálny rast.

HLAVNÉ ČINNOSTI A ZODPOVEDNOSTI
• Budeš pracovať vo veľkom a skúsenom tíme IT špecialistov a programátorov z rôznych oblastí.
• Budeš okrem implementácie aj pri návrhu riešenia a budeš mať čo povedať do výberu vhodných technológií a frameworkov pre projekt.
• Budeš pracovať na zaujímavých projektoch pre veľkých zákazníkov určených pre ich interné potreby aj širokú verejnosť.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo od teba očakávame my?

• Požadujeme praktické skúsenosti s implementáciou Big Data riešení na platforme Apache Hadoop v rozsahu minimálne 2 roky v pozícii programátora (aplikačného vývojára).
• Znalosť Scala alebo iného funkcionálneho jazyka.
• Znalosť SQL.
• Znalosť ETL nástrojov výhodou.
• Znalosť Cloudera prostredia výhodou.
• Znalosť HDFS, Map Reduce, Hive, Impala, Spark, Kafka alebo HBase výhodou.
• Znalosť jazyka Java je vítaná.
• Anglický jazyk – minimálne na úrovni umožňujúcej čítať technologickú literatúru, ideálne, ideálne aj komunikácia na úrovni uper-intermediate (B2 podľa CEFR).

POŽADOVANÉ OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• Máš rád výzvy, baví ťa riešiť aj komplexné problémy.
• Máš chuť neustále pracovať na svojich zručnostiach a vedomostiach.
• Si schopný sa rýchlo zorientovať v novej problematike a technológiách.
• Si tímový hráč, ktorý sa riadi pravidlom, že „reťaz je len taká silná, ako jej najslabší článok“ – na tejto pozícii očakávame v prípade potreby zastrešenie projektového programátorského tímu v pozícii hlavného programátora (tzv. technologického garanta) a aktívne mentorovanie juniorov.
• Máš zodpovedný prístup k práci, ochotu zabrať v prípade potreby a dotiahnuť veci do konca.

Čo ti ponúkame?

• Flexibilná pracovná doba.
• Reálne možnosti kariérneho rastu.
• Zázemie silného IT hráča operujúceho na slovenskom a medzinárodnom trhu.
• Prácu, ktorá otvára možnosti participovať na rozvoji zaujímavých technológií a riešení.
• Motivujúcu štruktúru finančného ohodnotenia a pracovných benefitov.

Staviame na ľuďoch

Každé obdobie prináša nové výzvy, ale aj nové príležitosti. Veríme, že vďaka silnému tímu, skúsenostiam, profesionalite a spolupráci, dokážeme prekonávať všetky výzvy a pomáhať klientom, čo najlepšie využiť každú príležitosť.
Zamestnávame najlepších odborníkov a náš tím neustále rozvíjame a posilňujeme o ďalších talentovaných ľudí, ktorí zdieľajú naše hodnoty a víziu.

My sme Alanata – miesto, kde sa technológie spájajú s biznisom.

ID: 3459770  Dátum zverejnenia: 31.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR mesačne brutto + výkonnostná zložka