Obchodná zástupkyňa, obchodný zástupca - kozmetika

Temperance Slovensko spol s.r.o

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 700 EUR/mesiacPlat sa skladá zo základnej zložky vo výške 650,- EUR a zaujímavých odmien na základe výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj vo svojom regióne (plnenie stanovených plánov) - Nitriansky a Banskobystrický kraj
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- poradenstvo zákazníkovi, prezentácia výrobkov a ich aplikácia
- kontinuálne vzdelávanie sa v produktových a aplikačných znalostiach
- práca na zákazníckej databáze a jej rozvoj v zverenom regióne
- príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
- report zo stretnutí, zaznamenávanie aktivít so zverenými zákazníkmi
- prednášková a školiaca činnosť
- marketingové aktivity, efektívne umiestňovanie POP a POS materiálov, kontrola ich využitia

- Služobné vozidlo i na súkromné účely
- Služobný telefón
- Služobný tablet
- Práca v zaujímavej oblasti so zaujímavým produktom
- Nezávislosť
- Možnosť sebarealizácie
- Pravidelné školenia a zdokonaľovanie sa v tejto oblasti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami na [email protected]
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
- Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
- Prezentačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- Skúsenosti z obchodu výhodou

Spoločnosť TEMPERANCE SLOVENSKO spol. s r.o. pôsobí na našom trhu už od roku 1995.
Ponúka široký sortiment kozmetických výrobkov:
• vysokokvalitnú pleťovú kozmetiku pre všetky vekové kategórie, mužovi i ženy, dovážanú z Južnej Kórei, ale i európskeho regiónu
• kabinetné balenia pre profesionálov
• pleťové ampulky a výživné esencie pre všetky vekové kategórie
• očné a pleťové esenciálne masky
• telovú a vlasovú kozmetiku
• kozmetické doplnky
Obchodne pracujeme systémom priameho predaja, pričom naša firma ponúka výrobky nielen konečným spotrebiteľom, ale aj kozmetickým a masážnym salónom, lekárňam a prevádzkam zdravej výživy aj vo väčších kabinetných baleniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3220070  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac