Študentská brigáda s maďarčinou, 100% Home office, flexibilný pracovný čas

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.05.2024
5,75 - 6,75 EUR/hod.Plat sa skladá z fixného základu a bonusu: 5,75€/h a bonus cca. 1€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia zahŕňa poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu cez telefón a e-mail pre maďarských klientov cestovnej agentúry nášho partnera:

  • poskytovanie komplexného poradenstva o zájazdoch, aktuálnych akciách a ostatných službách spoločnosti
  • analýza požiadaviek zákazníka a následné hľadanie riešení s dôrazom na maximálnu spokojnosť
  • spracúvanie a vybavovanie objednávok zájazdov
  • prozákaznícke riešenie sťažností zákazníkov
  • administratívne činnosti

  • flexibilné plánovanie pracovného času
  • home office
  • "Refer 2 Win" (Poznáš niekoho, kto by u nás chcel pracovať? Predstav nám ho a môžeš získať atraktívny bonus!)
  • tímové akcie (teambuildingy, spoločné podujatia pre zamestnancov)
  • karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu

Kontaktovať budeme len tých záujemcov, ktorí na základe životopisu vyhovujú našim požiadavkám. Pozícia je otvorená len pre študentov VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• maďarčina ako materinský jazyk alebo na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom) a slovenčina na komunikatívnej úrovni
• výborné komunikačné a korešpondenčné zručnosti
• rozvinutá PC gramotnosť
• dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• dynamická, flexibilná osobnosť a odolnosť voči stresu
  • časová dostupnosť 20 hod/týž. - v rámci pracovnej doby PO – PI 08.00 - 20.00, SO 08.00 – 16.00.
Online vstupné školenie v dňoch 27-29 máj 2024.

Excellent customer service is our passion – in 2020, Competence Call Center has merged with TELUS International and is now a part of it. Since then, 50,000 team members are providing customer service at its best in more than 50 languages for international and well-known partners.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Kovácsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821217  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,75 EUR/hod.