Pravidelné inventúry na čerpacích staniciach - pre študentov vysokých škôl

TELOMAR, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda 3,70 € - 4,80 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie fyzických inventúr všetkého tovaru na čerpacích staniciach a následné spracovanie ich výsledkov
• komunikácia a riešenie problémov s vedúcim ČS
• nikto nebude tzv. „hodený do vody“ – každý bude môcť absolvovať inventúru so skúsenými pracovníkmi, aby si vyskúšal inventarizáciu v praxi (to všetko na naše náklady)
• čerpacie stanice sú rozmiestnené po celom území Slovenskej republiky, väčšinou v blízkosti veľkých miest, odkiaľ sa bude vyrážať
• odvoz na čerpacie stanice a naspäť bude zaistený

Čo ponúkame?

• dlhodobú brigádu vhodnú pre mužov aj ženy
• pracovný pomer na DoVP (dohoda o vykonaní práce)
• možnosť výberu len niektorých pracovných dní v týždni (práca len PO – PIA)
• hodinová mzda od 3,70 € do 4,80 €
• preplatený čas na ceste pre vodičov i pre pasažierov (podľa dĺžky cesty)
• možnosť vedúcich pozícií

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vek min. 19 rokov
• študent alebo študentka vysokej školy
• dlhodobá spolupráca
• časová flexibilita
• základné matematické znalosti (sčítanie, odčítanie, násobenie), priestorová orientácia
• dobré komunikačné schopnosti
• adekvátna fyzická zdatnosť
• sústredenosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť
• základy práce s PC
• manuálna zručnosť a dobrý zrak – práca s čítačkou čiarových kódov
• plynulá slovenčina/čeština
• u cudzincov: iba u študentov zo zemí Európskej únie
• čistý trestný register
• nefajčiar/nefajčiarka
• vlastné auto - veľkou výhodou

Spoločnosť TELOMAR, s.r.o. ponúka celý rad služieb od pravidelných inventúr majetku a tovaru, cez administratívne činnosti technického zamerania, auditing, kontrolu kvality, dohľad nad dodržiavaním pracovných procesov, až po testovanie, diagnostiku a komplexnú správu reklamačných oddelení.
ID: 3167243  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda 3,70 € - 4,80 €