Obchodný manažér pre predaj inzercie

TELEVÍZIA VÝCHOD, s.r.o.

Miesto práce
Medzilaborce, Stropkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.3.2009
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie reklamy do vysielania TELEVÍZIE VÝCHOD s dôrazom na hore uvedenú oblasť. Vyhľadávanie obchodných partnerov, uzatváranie zmluvných vzťahov a starostlivosť o klienta.

- služobný mobilný telefón
- motivačný program
- marketingová podpora predaja
- možnosť odborného i profesionálneho rastu

Svoj profesný životopis, motivačný list a fotografiu zasielajte na adresu spoločnosti poštou alebo e-mailom spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
- pokročilý

Vodičský preukaz

B

- predaj reklamy a aktívne vyhľadávanie nových klientov
- samostatné vedenie obchodných rokovaní
- vypracovávanie reklamných kampaní a obchodných ponúk pre klientov
- komplexná starostlivosť o klientov

TELEVÍZIA VÝCHOD je nezávislá, súkromná a zároveň najväčšia regionálna televízia, ktorá vysiela súčasne v košickom a prešovskom kraji. Na východnom Slovensku začala vysielať 1. 6. 2007.

Divákom TELEVÍZIA VÝCHOD ponúka 24 hodín denne programy zabalené v atraktívnom šate s modernou grafikou s rôznym zameraním podľa ich záľub a veku s najväčším dôrazom na denne aktualizované regionálne spravodajstvo.

TELEVÍZIA VÝCHOD v súčasnosti vysiela pre viac ako 330.000 divákov na východnom Slovensku v mestách Košice, Košice, Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou, Snina, Sečovce, Sobrance, Veľké Kapušany, Medzilaborce a Stropkov. Systémom MMDS z vysielača spoločností TV TV s.r.o. z Trebišova a S-TEAM z Košíc zároveň signálom pokrýva mestá a okresy Košice, Michalovce, Trebišov a Sobrance.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

TELEVÍZIA VÝCHOD, s.r.o. - obchod a marketing
Sama Chalupku 18
07101 Michalovce
ID: 664362   Dátum zverejnenia: 7.2.2009