Agent zákaznické linky s NJ

Teleperformance CZ, a.s.

Místo práce
Sukova třída 1556, Pardubice I-Zelené Předměstí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Mzdu 25,000 CZK brutto (~19,500 CZK netto),- + bonusy až do výše 10,000 CZK brutto (~8,000 CZK netto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Vás rutinní práce?
Chcete se v práci bavit?
Jste komunikativní a asertivní osobnost?

Pokud ANO, pak jste přesně ten, koho hledáme.

Staňte se součástí týmu největšího online shopu na světě!
Hledáme kolegy, kteří se nebojí hledat řešení a odpovídat na otázky.
Co od Vás očekáváme?
Znalost německého jazyka - min. úroveň - B2
Motivaci
Výborné komunikační dovednosti
Schopnost naučit se velké množství informací
Flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
Práci ve směnném provozu Po –Ne (6:00 – 21:00 hod)
Příplatky za přesčasové hodiny.
25 dní dovolené
Stravenky
Příspěvek na relokaci
Odborné zaškolení a možnost kariérního rozvoje
Místo výkonu práce: Pardubice (1 hodina cesty od Prahy)

Zajímá Vás práce v kontaktním centru?
Neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

telekomunikace

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 65 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.

Adresa společnosti

Teleperformance CZ, a. s.
Sukova Třída 1556, Zelené Předměstí
53002 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Brodíková
Tel.: +420733594513
E-mail: poslat životopis
ID: 3597217   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzdu 25,000 CZK brutto (~19,500 CZK netto),- + bonusy až do výše 10,000 CZK brutto (~8,000 CZK netto)