Lékař - psychiatr

TELEMENS s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou, dle délky praxe a zkušeností v oboru, plat začínající částkou Kč 40.000,- + pro začínající lékaře

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Psychosociální centrum v Přerově nabízí volná místa v týmu ambulantních psychiatrů. Nabízíme práci v akreditovaném moderním zařízení, které se kromě běžné ambulantní péče podstatnou měrou věnuje i psychoterapii a sociální psychiatrii. Součástí centra je Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí pro psychotické pacienty a nedávno jsme otevřeli i Centrum duševního zdraví, kde mj. rozvíjíme psychiatrické a sociální terénní služby. Pro přijetí není atestace z oboru podmínkou. Byli bychom rádi, aby měli zájemci ukončený specializační kmen nebo jeho část, ale jako akreditované pracoviště můžeme přijmout i absolventa bez praxe.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dobré platové podmínky a další benefity, podporujeme vzdělávání našich zaměstnanců, hradíme psychoterapeutické výcviky. Perspektivně je u nás možnost zapojit se do klinických studií. K dispozici je volný byt

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

psychiatrie

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Psychosociální centrum je zařízení komplexní péče pro lidi s psychickými problémy a duševními poruchami. Spolupracují tu psychiatři, kliničtí psychologové a psychiatrické sestry. Součástí centra je i Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí a pro naše pacienty zároveň rozvíjíme návazné zdravotně-sociální služby. Firma letos oslavila 25 let existence
ID: 3316083  Dátum zverejnenia: 26.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, dle délky praxe a zkušeností v oboru, plat začínající částkou Kč 40.000,- + pro začínající lékaře