Logo Telemarketing s.r.o.

Voľné víkendy a práca od 8 do 15,30 hod. (telefonický operátor)

Telemarketing s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,24 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych ľudí, ktorí už nechcú pracovať na zmeny a chcú mať voľné víkendy.

- práca pre všetky vekové kategórie.

- vítané sú aj kolegyne 50+

- nechceš už vykonávať manuálnu prácu a máš chuť na zmenu?

Tím Telemarketingu s.r.o. je priateľský a rozmanitý, spája nás spoločný systém hodnôt, túžba byť profesionálom vo svojom odbore a zarobiť. Tešíme sa na našu spoluprácu!

e-mail: [email protected]
tel: 0907 902 188

- hlavný pracovný pomer
- pracovať budeš len 7 hodín denne od 8.00 do 15.30 hod.

- zárobok podľa tvojej šikovnosti, hodinová mzda je garantovaná vo výške 5,238 EUR + stravné

Tvoj príjem je však v tvojich rukách. Maximálna výška mzdy nie je limitovaná.

- budeš pracovať v príjemnej kancelárii v centre Banskej Bystrice
- na pracovisko sa dostaneš veľmi jednoducho, pretože je 5 min. pešo od autobusovej a vlakovej zastávky
- zaškolíme ťa priamo na pracovisku, kde sa naučíš nové zručnosti
- okrem toho, budeš pracovať pre stabilnú firmu s viac ako 20-ročnou históriou, ktorá ti poskytne bezpečný a spoľahlivý pracovný pomer
- môžeš sa tešiť aj na rôzne firemné akcie, kde spoznáš nových ľudí a upevníš svoje pracovné vzťahy
- navyše, budeš mať možnosť využiť aj rôzne zamestnanecké výhody, ako napríklad 50% zľavy na naše produkty

V prípade záujmu nám pošlite váš životopis. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať. Pred nástupom je potrebné absolvovať pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v kolektíve, ale aj samostatne
- vytrvalosť
- trpezlivosť

kontaktuj nás:

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu 20 rokov. Poskytujeme profesionálne telemarketingové služby na Slovensku, v Litve a Slovinsku. S našimi partnermi pôsobíme v Estónsku, Lotyšsku a Chorvátsku.
Aj počas náročného obdobia sme poskytovali a poskytujeme svojim zamestnancom nepretržite stabilnú a úspešnú prácu.

nájdete nás na: www.telemarketing.lt/sk/

Staňte sa súčasťou úspechu našej firmy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Janette Hrková
Tel.: +421907902338
E-mail: poslať životopis
ID: 4790167  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,24 EUR/hod.