Reagujte bez životopisu

Telefonický operátor v call centre

Telemarketing s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
júl
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 9 EUR/hod.priemerná mzda 982 € / len 7 hodín denne !!! , + stravné lístky + zamestnanecké zľavy na špičkové produkty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame nové pracovné miesta

- v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou
- telefonická prezentácia a predaj produktov
- starostlivosť o klienta
- radi uvítame aj kolegyne 50+, ktoré sú u nás úspešné !

- riadny pracovný pomer s budúcnosťou
- len 7 hodín denne (8:00 do 15:30)
- pondelok - piatok (sviatky a víkendy sú voľné)
- poskytneme vám silné zázemie so stabilitou
- práca v kancelárii, príjemné pracovné prostredie i kolektív
- zaškolenie priamo na pracovisku
- výhodou (nie podmienkou) sú skúsenosti v predaji
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- 50 % zamestnanecké zľavy na špičkové produkty
- stravné lístky

Stačí keď nám zavoláte, alebo pošlete SMS. Kontaktná osoba Andrea Kusalová 0907/902 188.
Viete o niekom vo vašom okolí? Dajte im náš kontakt 0907/902 188 a my im dáme príležitosť.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ste spoľahlivá, dochvíľna a odhodlaná? Neváhajte a ozvite sa 0907/902 188. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Telemarketing je úspešná spoločnosť, poskytujúca profesionálne telemarketingové služby od decembra 2004. Okrem Slovenska pôsobíme v Litve, Slovinsku aj v Chorvátsku. Aj vy sa staňte súčasťou úspechu našej firmy!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 2901679  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.