Konzultant/ka Microsoft Dynamics 365 Business Central - ponuka vhodná aj pre absloventov

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 7, Košice
Termín nástupu
1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen/ka projektového tímu, ktorý tvorí riešenia v ERP systéme MS Dynamics 365 Business Central podľa požiadaviek zákazníka. Ponuka je určená aj pre absolventov.

Náplň práce:
- Identifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
- Návrh riešenia pre zákazníka
- Implementácia riešenia na základe schváleného návrhu
- Testovanie funkčnosti implementovaného riešenia
- Spracovanie analytických podkladov pre programátorov
- Technická podpora/konzultácie zákazníkom
- Tvorba používateľskej dokumentácie
- Telefonické konzultácie
- Helpdesk podpora
- Školenia používateľov
- Predpredajná podpora, prezentácia riešenia a systému pre zákazníkov

- Stabilná práca, možnosť reálnej zodpovednosti a rastu
- Príjemné pracovné prostredie a moderné priestory v širšom centre mesta
- Priateľská atmosféra
- Skúsený, ambiciózny tím
- Vzdelávanie a profesionálny rast
- Certifikácia priamo na pracovisku
- Výuka anglického jazyka v priestoroch spoločnosti počas pracovnej doby
- Mobilný telefón aj na súkromné používanie
- Multisport karta, účasť na Medzinárodnom maratóne mieru
- Pružná pracovná doba s možnosťou home office po zaškolení
- Deň plateného voľna navyše 31.12.
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14 km a viac)
- Parkovanie v areáli firmy
- Utužovanie kolektívu na teambuildingu, na túre či pri pive
- Sociálny program spoločnosti (Junáles nie len pre deti, Novoročný večierok, Mikuláš, pod..)

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nasledovné podklady (výhradne e-mailom):
- pracovný životopis
- motivačný list
- iné podklady (referencie, certifikáty, atď.), ktoré uznáte za vhodné
Skúsenosti z práce s MS Dynamics NAV, Microsoft Dy namics 365 Business Central sú výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy
Microsoft Dynamics 365 Business Central - základy
Microsoft Visio - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívny prístup k riešeniu zverených úloh,
analytické a procesné myslenie,
komunikatívnosť, kreativita a samostatnosť,
príjemne a profesionálne vystupovanie,
znalosť podnikových procesov vo výrobných spoločnostiach je veľkou výhodou.

Svetový líder na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov a informačných technológií. Naše produkty nájdete v 90 krajinách sveta na všetkých obývaných kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lomená 1
040 01 Košice

Kontakt

ID: 521693  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac