Mobile developer

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen/ka vývojového tímu, ktorý/á pracuje na softvérových projektoch v oblasti varovania a vyrozumenia obyvateľstva.
Náplň práce:
• návrh, vývoj a implementácia softvéru
• návrh testovacích procesov a spracovanie dokumentácie

• Sociálny program spoločnosti (deň detí, vianočný večierok, mikuláš pre deti, teambuildingy, poukážky na športové aktivity )
• Práca s modernými technológiami
• Výuka anglického jazyka v priestoroch firmy
• Certifikácia v oblasti IT hradená zamestnávateľom (Certifikát je majetkom zamestnanca)
• Pružná pracovná doba
• Možnosť "Home office"
• Deň plateného voľna navyše 31.12.
• Nízkostresové pracovné prostredie
• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
• Mobilný telefón aj na súkromné používanie
• Príjemné a moderné pracovné priestory neďaleko centra Košíc
• Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14km a viac)
• Parkovanie v areáli firmy

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám váš životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku. Informovať o ďalšom postupe vás budeme emailom alebo telefonicky najneskôr do týždňa od obdržania vašej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné Technológie alebo Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
Objective-C - Základy
C++ - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s vývojom aplikácií na mobilných platformách Android a iOS výhodou
• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• porozumenie technickej dokumentácie v anglickom jazyku
• znalosti mobilných aplikacií na platforme Xamarin výhodou
• skúsenosti s vývojom, implementáciou a testovaním softvéru výhodou

Spoločnosť Telegrafia je celosvetovým lídrom na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov so sídlom v Košiciach a dosahom do celého sveta. Disponuje vlastným vývojovým centrom, vybaveným najmodernejšími technológiami, priamo v srdci spoločnosti. Súčasťou spoločnosti je aj tím špecialistov v oblasti podnikových informačných systémov, ktorých cieľom je navrhovať ERP riešenia založené na špičkovom softvéri Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Rozdelení do oddelení no fungujúci ako jeden celok. Aj to je dôvodom prečo produkty spoločnosti Telegrafia nájdete vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3527064  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac