Senior/Lead developer C#

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen/ka vývojového tímu, ktorý/á pracuje na softvérových projektoch v oblasti varovania a vyrozumenia obyvateľstva.
Náplň práce:
• tvorba architektúry systému
• návrh, vývoj a implementácia softvéru
• mentoring menej skúsených členov tímu
• návrh testovacích procesov a spracovanie dokumentácie

• Sociálny program spoločnosti (deň detí, vianočný večierok, mikuláš pre deti, teambuildingy, poukážky na športové aktivity )
• Práca s modernými technológiami
• Výuka anglického jazyka v priestoroch firmy
• Certifikácia v oblasti IT hradená zamestnávateľom (Certifikát je majetkom zamestnanca)
• Pružná pracovná doba
• Možnosť "Home office"
• Deň plateného voľna navyše 31.12.
• Nízkostresové pracovné prostredie
• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
• Mobilný telefón aj na súkromné používanie
• Príjemné a moderné pracovné priestory neďaleko centra Košíc
• Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14km a viac)

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám váš životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku. Informovať o ďalšom postupe vás budeme emailom alebo telefonicky najneskôr do týždňa od obdržania vašej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné Technológie alebo Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - expert
.NET - expert
SQL - pokročilý

znalosti niektorého z programovacích jazykov platformy .NET podmienkou
• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• porozumenie technickej dokumentácie v anglickom jazyku
• znalosti niektorej z technológií WPF, ASP.NET, ADO.NET/EF, WCF, Linq - podmienkou
• znalosti SCADA systémov - výhodou
• skúsenosti s vývojom, implementáciou a testovaním softvéru - podmienkou
• skúsenosti s MS SQL Server alebo inou SQL databázou podmienkou

Svetový líder na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov a informačných technológií. Naše produkty nájdete v 63 krajinách sveta na všetkých obývaných kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lomená 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Gášpár
E-mail: poslať životopis
ID: 3512928   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000