C++/C# Vývojár (Ref. č.: NO178737)

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen/ka vývojového tímu, ktorý/á pracuje na softvérových projektoch v oblasti varovania a vyrozumenia obyvateľstva.
Náplň práce:
• návrh, vývoj a implementácia softvéru podľa zadania
• návrh testovacích procesov a spracovanie dokumentácie

• Sociálny program spoločnosti (deň detí, vianočný večierok, mikuláš pre deti, poukážky na športové aktivity )
• Vzdelávací program spoločnosti (napr. výučba cudzích jazykov priamo v priestoroch spoločnosti, certifikácia v oblasti IT)
• Dobré pracovné prostredie (pružná pracovná doba, deň plateného voľna navyše -31.12)
• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
• Moderné technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, referentské vozidlá)

Výberové konanie bude prebiehať v troch kolách. Prvé kolo prebieha bez účasti uchádzačov. Úspešní uchádzači z prvého kola budú pozvaní na osobné pohovory. Tretie kolko prebehne opať bez účasti uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

.NET - pokročilý
C# - pokročilý
SQL - základy
C++ - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosti niektorého z programovacích jazykov platformy .NET alebo C++ podmienkou
• logické a analytické myslenie
• samostatnosť
• porozumenie technickej dokumentácie v anglickom jazyku
• znalosti niektorej z technológií WPF, ASP.NET, ADO.NET/EF, WCF, Linq - výhodou
• znalosti technológie VoIP, AT príkazy - výhodou
• skúsenosti s vývojom, implementáciou a testovaním softvéru - výhodou
• skúsenosti s vývojom softvéru pre embedded zariadenia výhodou
• skúsenosti s MS SQL Server alebo inou SQL databázou výhodou

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami v oblasti varovných a vyrozumievacích systémov a informačných technológií doma aj na zahraničných trhoch. Popredné postavenie na trhoch potvrdzujú ocenenia ako Microsoft Gold Certified Partner, Slovak Gold a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lomená 1
040 01 Košice
ID: 2151502   Dátum zverejnenia: 21.9.2017