Можливість для людей з України

Software developer - programátor - ponuka vhodná pre budúcich absolventov

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 800 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od stupňa skúseností a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického ERP tímu hľadáme šikovného programátora pre zaujímavé interné a externé projekty pri nasadzovaní ERP systému Dynamics 365 Business Central/Dynamics NAV. Ponuka je vhodná pre budúcich absolventov.

Popis práce:
- Programovanie nových funkcionalít podľa zadania
- Úzka spolupráca s konzultantmi
- Navrhovanie riešení
- Programovanie tlačových výstupov
- Testovanie vlastnej práce
- Integrácia systému s inými systémami podľa požiadavky
- Programovanie Extensions
Výhodou je znalosťou SQL a C/AL jazyka. Plne zaškolíme na prácu so systémom MS Dynamics NAV/Business Central, stačí chuť a motivácia k práci.

- Stabilná práca, možnosť reálnej zodpovednosti a rastu
- Príjemné pracovné prostredie a moderné priestory v širšom centre mesta
- Priateľská atmosféra
- Skúsený a ambiciózny tím
- Vzdelávanie a profesionálny rast
- Výuka anglického jazyka v priestoroch spoločnosti
- Mobilný telefón aj na súkromné používanie
- Multisport karta, účasť na Medzinárodnom maratóne mieru
- Pružná pracovná doba aj s možnosťou home officu po zaškolení
- Deň plateného voľna navyše 31.12.
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14 km a viac)
- Parkovanie v areáli firmy
- Utužovanie kolektívu na teambuildingu, na túre či pri pive
- Sociálny program spoločnosti (Junáles nie len pre deti, Novoročný večierok, Mikuláš, pod..)

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Informovať o ďalšom postupe vás budeme emailom alebo telefonicky. Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Prvé kolo je bez účasti uchádzačov. Do druhého kola budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Windows PowerShell - Základy
Microsoft Azure - Základy
Web Services - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatnej a tímovej práce

- analytické myslenie

- zodpovedný a aktívny prístup k práci

- motivácia učiť sa nové IT technológie

- ambicióznosť a proaktivita k práci

Spoločnosť Telegrafia je celosvetovým lídrom na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov so sídlom v Košiciach a dosahom do celého sveta. Disponuje vlastným vývojovým centrom, vybaveným najmodernejšími technológiami, priamo v srdci spoločnosti. Súčasťou spoločnosti je aj tím špecialistov v oblasti podnikových informačných systémov, ktorých cieľom je navrhovať ERP riešenia založené na špičkovom softvéri Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Rozdelení do oddelení no fungujúci ako jeden celok. Aj to je dôvodom prečo produkty spoločnosti Telegrafia nájdete vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 1856918  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac