Можливість для людей з України

Manažér reštaurácie

TeleDom *** Hotel

Timonova 27, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
Od 1 100 EUR/mesiacAdekvátne finančné ohodnotenie + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Riadenie chodu reštaurácie, zabezpečenie rozsahu a kvality služieb

Zodpovednosť za ponukové aktivity, propagáciu a predaj

Príjem objednávok, organizovanie, príprava a chod realizovaných akcií

Vzdelanie v odbore:

Gastronómia, manažment

Adekvátne finančné ohodnotenie + príplatky

Mzdové podmienky a bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na [email protected]

Nástup ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Papaya POS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

  1. Znalosť programov MS Office – Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  2. Samostatnosť, zodpovednosť, záujem o prácu v gastre
  3. ​Pozitívny prístup k práci a ku kolegom
  4. ​Flexibilita

TeleDom Hotel & Conference Center*** sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Košice. Naše služby už niekoľko rokov využívajú okrem turistov najmä obchodní cestujúci, pre ktorých vytvárame ideálne podmienky a snažíme sa zabezpečiť ich maximálnu spokojnosť počas pobytu u nás kombináciou poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Butkovska
Tel.: +421902574474
E-mail: poslať životopis
ID: 4804339  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac