Reagujte bez životopisu

Finančná manažérka, manažér, CFO

TeleDat komunikačné systémy s.r.o.

Sládkovičova 20, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Q1/2024 alebo dohodou
2 470 EUR/mesiacaj viac, podľa kvalifikácie a skúseností. Ďalšie bonusy na základe hodnotenia a dosahovaných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do telekomunikačného odvetvia hľadáme odborníka v oblasti financií, ktorý dokáže svojimi schopnosťami zabezpečiť finančnú stabilitu organizácie. Na tejto pracovnej pozícii budete zohrávať kľúčovú rolu pri formulovaní stratégií a vytváraní finančne zdravých základov pre stabilný a udržateľný rast. Budete úzko spolupracovať s oddeleniami spoločnosti, budovať a viesť tím spolupracovníkov. Pretože, vaša úloha bude rozhodujúca pre dlhodobú finančnú udržateľnosť organizácie, očakávame od vás vysokú mieru odbornosti a skúseností v oblasti účtovníctva, daní, výhodou sú controlling a audit.

Hlavná náplň práce a zodpovednosti:
• spracovanie ekonomickej agendy v podvojnom účtovníctve
• kontrola účtovných dokladov, formálnej správnosti
• mzdová agenda a personálna administratíva
• odosielanie výkazov, ročných zúčtovaní, hlásení, evidenčných a zápočtových listov
• daňová oblasť, výkazy, saldokonto
• príprava účtovnej závierky (P&L, BS, CF)
• riadenie a optimalizácia interných účtovných procesov
• príprava reportov pre vedenie spoločnosti
• rozvoj a riadenie interného účtovného tímu
• komunikácia s internými a externými partnermi

Zamestnanecké výhody:
• silné zázemie a stabilná práca v úspešnej spoločnosti
• možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
• predplatené daňové a účtovné portály
• anglický jazyk
• otvorená, neformálna firemná kultúra
• narodeninové a vianočné darčeky
• spoločenské a športové podujatia
• podpora pravidelných športových aktivít
• káva a nápoje na pracovisku
• služobný notebook, mobil
• dostupné parkovanie v mieste práce

Finančné bonusy:
• narodeninový
• svadobný
• pri narodení dieťaťa
• polročný a ročný do výšky platu
• iné na základe hodnotenia a dosiahnutých výsledkov

Ďalšie benefity:
• vyváženie pracovného času (work-time balance)
• flexibilný pracovný čas so základným pracovným časom 09:00 - 15:00
• dochádzka založená na dôvere a zodpovednosti
• „neprichádzame a neodchádzame“, pracujeme
• možnosť práce z domu (home office) niekoľko dní v mesiaci
• možnosť presunu sviatkov zo stredu týždňa na iný deň
• trainingy, konferencie alebo iné vzdelávacie aktivity, ktoré nie sú typickou súčasťou pracovnej pozície, ale súvisia s výkonom povolania

Ponúkame:
• významný vplyv na strategické rozhodnutia spoločnosti a jej finančnú budúcnosť
• príležitosť rozvíjať svoje schopnosti
• konkurencieschopné odmeňovanie a bonusový program
• možnosť podielať sa na zabezpečovaní stability a udržateľného rastu organizácie

Ste dynamická lídrovská osobnosť s excelentnými analytickými schopnosťami a skúsenosťami vo finančnom sektore?

Hľadáte stimulujúce a zodpovedné pracovné prostredie, kde môžete využiť svoje finančné znalosti a skúsenosti na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov?

Túto výzvu máte na dosah. Pošlite nám svoj životopis, motiváčny list a súhlas so spracovaním osobných údajov na [email protected].

Nedozvedeli ste sa všetky informácie?
Kontaktujte +421 911 920 894 (call, sms, viber, whats up)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
DPH - Pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
OMEGA - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

• dôslednosť a precíznosť
• komunikatívnosť a prezentačné schopnosti
• skúsenosti s riadením tímu
• flexibilita a odolnosť voči stresu
• zameranie na výsledky a dosahovanie cieľov
• líder / líder-ka v analytickom myslení

Spoločnosť TeleDat komunikačné systémy s.r.o. bola založená v roku 1993. Od svojho vzniku pôsobí v oblasti telekomunikácií a energetiky. V roku 2020 prešla generačnou výmenou a stala sa súčasťou medzinárodnej skupiny Suntel Group. Dnes predstavuje stabilnú spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti výstavby, prevádzky a údržby mobilných aj fixných sietí pre telekomunikačných operátorov a energetické spoločnosti. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webových stránkach http://www.teledat.sk, https://suntel-group.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4581043  Dátum zverejnenia: 27.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 470 EUR/mesiac