Projektant telekomunikačných zariadení

TeleDat komunikačné systémy s.r.o.

Sládkovičova 20, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacmerateľné variabilné odmeny podľa produktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci tejto pozície budete zodpovední za plánovanie, návrh a zhotovenie projektových dokumentácií pre inštalácie telekomunikačných, optických a solárnych zariadení. Vašou úlohou bude po obhliadkach lokalít navrhovať optimálne riešenia s technickými špecifikáciami zákazníka. Stanete sa súčasťou inžiniersko-projekčnej kancelárie, ktorá zabezpečuje projektové dokumentácie a legislatívne povolenia pred realizáciou telekomunikačných stavieb.
Vaša práca bude pozostávať najmä z:
vypracovania projektovej dokumentácie umiestnenia mobilnej a solárnej technológie
zakreslenie umiestnenia optickej infraštruktúry do katastrálnych podkladov
obhliadok lokalít v teréne, fotodokumentácie
práce vo výškach pri obhliadkach stožiarov a zariadení na strechách budov

cca 20% pracovného času práca vonku, obhliadky lokalít
cca 80% office, tvorivá a kreatívna práca

práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 30 rokov
finančný príspevok k narodeninám
finančný príspevok k narodeniu dieťaťa
finančný príspevok na oblečenie
finančný príspevok na dovolenku
možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
odmeňovanie orientované na výkon
flexibilný pracovný čas
možnosť práce z domu (home office) niekoľko dní v mesiaci
ponúkame Vám príležitosť rozvíjať svoje profesionálne schopnosti a kariérny rast prostredníctvom odborného vzdelávania a mentorovania

Ak sa domnievate, že Vám táto pozícia vyhovuje a ste pripravení pridať sa k nášmu tímu, neváhajte a pošlite nám svoje CV
Kontaktný email: [email protected]
Tešíme sa na Vašu odpoveď
Bližšie informácie získate aj na telefónnom čísle: +421 902 805 850

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládate AUTOCAD?
- zvládate prácu vo výškach?
- vynikáte vo vizuálnom myslení a kreativite?
- máte schopnosť vytvárať technicky realizovateľné návrhy?
- viete o svojej schopnosti identifikovať problém a nájsť riešenie?
- ste samostatný, nechýba vám rozhodnosť a zmysel pre detail?

Spoločnosť TeleDat komunikačné systémy s.r.o. bola založená v roku 1993. Od svojho vzniku pôsobí v oblasti telekomunikácií a energetiky. V roku 2020 prešla generačnou výmenou a stala sa súčasťou medzinárodnej skupiny Suntel Group. Dnes predstavuje stabilnú spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti výstavby, prevádzky a údržby mobilných aj fixných sietí pre telekomunikačných operátorov a energetické spoločnosti. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webových stránkach http://www.teledat.sk, https://suntel-group.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4489036  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac