Reagujte bez životopisu
Logo Tekovská realitná kancelária

Realitný maklér

Tekovská realitná kancelária

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný , máte záujem pracovať pre našu realitnú kanceláriu pôsobiacu na západnom Slovensku. Vyhovuje Vám pracovať flexibilne, komunikovať s ľuďmi, uplatniť svoje vedomosti, ale aj obchodné znalosti. Ak Vám vyhovuje pružná pracovná doba, dobré finančné ohodnotenie, je to práca pre Vás.
Práca realitného makléra zahŕňa:
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľnosti
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov
Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi, ľudí ktorí nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni.

Hľadáme maklérov z okresov: Zlaté Moravce, Nitra, Levice, Vráble, Nová Baňa, Žarnovica.

- flexibilná pracovná doba, vhodné aj popri zamestnaní
- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- možnosť dlhodobej perspektívy
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa

- spravodlivý systém odmeňovania - z provízie predaja

- možnosť pracovať z domu

- zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu

.- nemáme poplatky , ako vo veľkých frenšízových realitných kanceláriách

- bez poplatkov za kanceláriu

Zašlite nám životopis a motivačný list prečo máte záujem o prácu realitného makléra na email: [email protected]
Uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať mailom. Žiadame uchádzačov aby nám posielali ponuky len z uvedených okresov: Zlaté Moravce, Nitra, Vráble, Levice, Žarnovica. Žiar nad Hronom. nemáme záujem otvárať pobočky v iných krajoch Slovenska.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, ochota učiť sa ,

Tekovská realitná kancelária pôsobí na trhu s realitami 20 rokov v regione okresov - Zlaté Moravce, Nitra, Levice, Vráble. Snažíme sa nájsť každému klientovi bývanie na mieru. Zameriavame sa na rezidenčné nehnuteľnosti a to ako predaj, kúpa,tak i prenájom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radmila Fogadová
Tel.: +421905980997
E-mail: poslať životopis
ID: 4824560  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac