Можливість для людей з України
Logo TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Výrobný skladník

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiacdochádzková prémia, 13 plat podľa hospodárskeho výsledku, príspevok na cestovné náklady.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • v spolupráci s centrálnym skladom zabezpečuje fyzickú prípravu materiálov pre potrebu výroby
  • zodpovedanie za dodržiavanie čistoty, neporušenia materiálov pri príjme a správnosť uloženia v sklade
  • fyzické dopĺňanie výrobných zásobníkov potrebnými surovinami
  • zodpovedanie za dodržiavanie podmienok skladovania a podmienok vyplývajúcich z analýz rizík
  • dodržiavanie hygienických štandardov a podmienok IFS
  • nahlasuje nezhodný materiál manažérovi materiálových tokov výroby, nulová tolerancia k nezhodám
  • vykonávanie priebežnej kontroly podmienok skladovania, inventúrnych stavov
  • spolupráca pri zavádzaní informačného systému
  • práca s VZV

​- Práca v čistom potravinárskom prostredí
​- 7,5 hodinová pracovná doba
​- Teplá strava vo firemnej jedálni – 0,52 € cena pre zamestnanca (ostatné platí
​zamestnávateľ)
​- Príspevok na dopravu
​- Zvýhodnený nákup produktov
​- Stabilná pracovná pozícia s perspektívou na dobu neurčitú​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť

- precíznosť

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdalena Hunáková
Tel.: +421905596856
E-mail: poslať životopis
ID: 4757013  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac