Можливість для людей з України
Logo TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Operátor Balička - Flow Pack automatu a kartónovacej linky

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Vinárska, Lužianky
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 250 EUR/mesiac- pohyblivé zložky mzdy za objem a parametre výroby - prítomnostné príplatky - 13 mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedná za základné operatívne nastavenie baliaceho a kartónovacieho zariadenia, výmenu obalového materiálu
  • Zodpovedá za balenie do malo a veľkospotrebiteľského obalu
  • za správnosť obalov, za správnosť a korektnosťbalenia, za správne dátumy
  • kontroluje zvary a stav kartónov
  • Je zodpovedný za Kontrolný bod a Kritický kontrolný bod
  • Dodržiava sanitáciu a hygienu na svojej časti

PRÁCA NA DVE ZMENY

- dvojzmenná prevádzka - 7,5 hodinová pracovná doba
- obedy v hodnote 0,52 Eur
- prítomnostné príplatky
- príplatok za náklady na dopravu
- odmeny podľa dosiahnutého objemu výroby a dosiahnuté parametre
- 13 mzda
- priateľské pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Svoje žiadosti o zaradenie posielajte na mailovú adresu:
[email protected]
Vhodní kandidáti budú v termíne zverejnenia výberu ozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

- technické myslenie
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť a dochviľnosť

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdalena Hunáková
Tel.: +421905596856
E-mail: poslať životopis
ID: 4675337  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac