Údržbár v potravinárske výrobe

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+ prítomnostná zložka, + dotácia dopravy + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste
• Správa a údržba technologických zariadení vo výrobe.
• Navrhovanie, optimalizácia a zlepšovanie technologických procesov výroby.
• Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny
sortimentu.
• Spolupráca v tíme na odstraňovaní porúch a na prevencii.
• Vizuálna kontrola linky, zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených
zariadení.
• Spolupráca s tím lídrom, supervízormi, technológom na optimalizácii a technickej
prevencii výrobnej linky.
• Ľahké údržbárske práce vo firme v prípade potreby
• Zodpovednosť za technickú dokumentáciu
PRÁCA NA DVE ZMENY

- Práca v čistom potravinárskom prostredí
- 7,5 hodinová pracovná doba
- Teplá strava vo firemnej jedálni – 0,19 € cena pre zamestnanca (ostatné platí
zamestnávateľ)
- Dochádzková prémia 50€ po skúšobnej dobe 150 €
- Príspevok na dopravu
- Zvýhodnený nákup produktov
- Stabilná pracovná pozícia s perspektívou na dobu neurčitú

Budeme oslovovať výhradne kandidátov, ktorých vzdelanie a prax zodpovedá podmienkam inzercie. Komunikujeme zásadne písomný stykom, vhodní kandidáti sú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme, že rešpektujete naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné
schopnosti, zodpovednosť, flexibilita,
- Technická zručnosť, dobrá organizácia práce, tímový
duch, lojálny prístup,
- Vzdelanie v obore

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435944  Dátum zverejnenia: 21.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac