Можливість для людей з України
Logo TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Údržbár v potravinárske výrobe

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiac+ prítomnostná zložka, + dotácia dopravy + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie liniek a spolupráca s operátormi na jednotlivých pozíciach
  • dodržiavanie hygienických štandardov a podmienok IFS
  • nulová tolerancia k nezhodám
  • striktné dodržiavanie preventívnych prehliadok
  • vykonávanie priebežnej kontroly, údržby a opráv zariadení
  • navrhovanie riešení
  • zapisovanie technických prestojov na linke
  • 100% dodržiavanie bezpečnostných princípov (BOZP, Hasiči)
  • Ľahké údržbárske práce vo firme v prípade potreby

PRÁCA NA DVE ZMENY

- Práca v čistom potravinárskom prostredí
- 7,5 hodinová pracovná doba
- Teplá strava vo firemnej jedálni – 0,52 € cena pre zamestnanca (ostatné platí
zamestnávateľ)
- Dochádzková prémia 50€ po skúšobnej dobe 150 €
- Príspevok na dopravu
- Zvýhodnený nákup produktov
- Stabilná pracovná pozícia s perspektívou na dobu neurčitú

Budeme oslovovať výhradne kandidátov, ktorých vzdelanie a prax zodpovedá podmienkam inzercie. Komunikujeme zásadne písomný stykom, vhodní kandidáti sú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme, že rešpektujete naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné
schopnosti, zodpovednosť, flexibilita,
- Technická zručnosť, dobrá organizácia práce, tímový
duch, lojálny prístup,
- Vzdelanie v obore

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdalena Hunáková
Tel.: +421905596856
E-mail: poslať životopis
ID: 4435944  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac