Можливість для людей з України
Logo TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Operátor / Operátorka navažovania surovín

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
1 150 - 1 300 EUR/mesiacOstatné motivačné zložky mzdy vyplývajú z výkonnostných parametrov procesov výroby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za 100% kontrolu senzoriky používaných surovín
  • Zodpovedá za presné naváženie hmoty v súlades receptúrou
  • Zodpovedá za množstvo navážených dávok tak, aby nespomalil chod výrobnej linky
  • Dodržiava sanitáciu a hygienu na svojej časti

PRÁCA NA DVE ZMENY

dvojzmenná prevádzka
- obedy v hodnote 0,52 Eur
- prítomnostné príplatky
- príplatok za náklady na dopravu
- odmeny podľa dosiahnutého objemu výroby a dosiahnuté parametre
- 13 mzda
- priateľské pracovné prostredie

Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti, vybraní kandidáti budú kontaktovaní ihneď po ukončení inzercie. Vyhradzujeme si kontaktovať výhradne kandidátov, ktorí zodpovedajú podmienkam inzercie v oblasti vzdelania a praxe. Výhodou kandidátov je referencia z práce na podobnej pozícii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4418976  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac