Marketing and Sales manager

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac13, 14 plat, systém odmien na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Set-up a implementácia základných marketingových plánov, stratégií, kampaní, budovanie produktového brandingu a corporate identity
Prieskum trhov, zber a vyhodnocovanie externých a interných analýz
Vedenie brainstormingu, participácia na budovaní firemnej kultúry
Komplexné riadenie online aktivít, tvorba content plánu, mediálneho obsahu a aktualizácia webového sídla, blogov, newslettrov a sociálnych sietí (FB, YouTube, Instagram, LinkedIn, influencer marketing, blogy)
Sledovanie aktuálnych trendov v oblasti marketingu a sociálnych sieti a analýza príležitosti
Podpora obchodného tímu na rokovaniach s kľúčovými partnermi
Koordinácia, riadenie a kontrola in store marketingových aktivít
PPC kampaní na Facebooku, YouTube, Instagram
Produktová analytika, riadenie numerickej distribúcie, zaškolenie tímu a kontrola dodržiavanie manuálov v podmienkach maloobchodov
Analýza životných cyklov produktov, implementácia zmien v produktovom portfóliu
Príprava konceptov nových produktov, skúmanie ich silných a slabých stránok
Podpora obchodného tímu na rokovaniach
Návrhy aktivít na podporu predaja
Vedenie marketingového plánu
Organizácia a príprava direct-marketing a direct-sale aktivít

Atraktívnu, samostatnú prácu s jedinečným konceptom
Zaujímavú a motivujúcu odmenu
Práca v inšpiratívnom pracovnom prostredí
Zázemie rodinnej firmy s 25 ročnou tradíciou

Hľadáme profesionála pre oblasť marketingovej práce s potravinovým produktom od jeho vývoja, cez implementáciu v distribúcii a podporu predaja. Preto je najdôležitejším kritériom výberu jeho prax na relevantnej pozícii v oblasti FMCG. Svoje CV, prípadne iné podklady posielajte prosím na mailovú adresu
[email protected]
Výber sa uskutoční v niekoľkých kolách s plánovaným ukončením do konca roka 2020.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office, Power Point - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

FMCG
5

Kreativita
Samostatnosť v rozhodovaní
Znalosť marketingového riadenia produktu
Schopnosť komunikovať, delegovať a kontrolovať
Skúsenosti s prácou produktového manažéra
Schopnosť byť lídrom v komunikácii s obchodným tímom, obchodnými partnermi a spotrebiteľmi

Slovenský výrobca funkčných tyčiniek, založený v roku 1996 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť so zameraním na inovácie. Všetky výrobky vyvíjame a vyrábame vo vlastnom výrobnom závode s najvyšším stupňom bezpečnej a kvalitnej výroby potravín s certifikátmi IFS, BRC.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: vývoj, výroba potravín a ich distribúcia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vinárska 26
951 41 Lužianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Nitray
Tel.: +4217723030
E-mail: poslať životopis
ID: 3968700  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac