Obchodno-marketingový manažér

TEKMAR SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2020
1 500 EUR/mesiacbonusový systém, 13 a 14 mzda, podiely na hospodárskych výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi predaj vybraného subbrandu v rámci portfólia TEKMAR
Podieľa sa na vývoji produktov a na optimalizačných procesoch v rámci zvereného subbrandu
Riadi procesy súvisiace s vyhľadávaním obchodných a distribučných partnerov
Riadi procesy súvisiace s komplexnou obchodnou komunikáciou
Analyzuje príležitosti na domácich a zahraničných trhoch
Pripravuje predajné plány a podieľa sa na príprave obchodnej stratégie
Zúčastňuje za na zahraničných výstavách

Práca v globálnom priestore, silný motivačný systém založený na podieloch z predaja a ekonomických výsledkov

Výberové konanie je niekoľko stupňové. Písomne odpovedáme výhradne kandidátom, ktorí jednoznačne zodpovedajú kritériám inzercie a to najneskôr týždeň po ukončení inzercie. Termín nástupu je najneskôr 01.09.2020.
Svoje ponuky prosíme posielajte na kontaktný mail [email protected], na telefonické dotazy neodpovedáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky v oblasti FMCG

Motivovaný profesionál v oblasti komplexného budovania a predaja značky
Skúsenosti z FMCG nevyhnutná
Praktické zručnosti v oblasti riadenia predaja
Skúsenosti s oblasti riadenia predaja potravín je výhodou
Výborné komunikačné a obchodné zručnosti
Samostatnosť, Kreativita, Flexibilita

Spoločnosť TEKMAR je výrobca a distribútor lifestyle funkčných potravín, založený v roku 1997 s vysokým podielom exportu. Sme dynamicky rastúca a medzinárodne akceptovaná spoločnosť, považovaná za produktového lídra so zameraním na inovácie a funkcionalitu. Našim cieľom je bezpečná a kultúrna výroba potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924147  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac