Reagujte bez životopisu

Servisný technik

TEKMA SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacfinančné bonusy a odmeny 13.plat služobné auto na súkromné účely,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupujeme top svetových výrobcov CNC strojov a zariadení pre výrobu nábytku a pre opracovanie plastov. Sme obchodná firma na trhu už od roku 2005. Naším zameraním je predaj, servis a odborné poradenstvo v oblasti moderných inovatívnych CNC technológií. Technológie, ktoré sú v našom portfóliu sa používaju napríklad na výrobu nábytku, dverí, okien. Sú k tomu aj moderné technológie pre lakovanie, automatizáciu, robotizáciu.
Hladáme servisného technika, ktorý tieto technológie bude servisovať, inštalovať a dávať technickú podporu priamo zákazníkom.
Naše hlavné sídlo je v Brne, pobočku máme vo Zvolene. Servisný technik cestuje k zákazníkovi z domu a vracia sa naspäť domov.
Hľadáme kolegu ktorý bude:
- Servisovať a inštalovať zariadenia podľa požiadaviek /plánovania/ servisného oddelenia na celom územi SR.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov technických škôl bez praxe, ktorých vieme zaučiť .
Naša podmienka je vodičský preukaz skupiny B, schopnosť dohovoriť sa AJ, byť technicky zdatný a ochotný cestovať a spoznávať nové veci.

finančné bonusy a odmeny
13.plat
služobné auto na súkromné účely,
školenia u výrobcov na centrálach v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť TEKMA pôsobí na trhu už od roku 2005 ako významný dodávateľ drevoobrábacích strojov, plastov, hliníka, kompozitných materiálov, technológií a riešení pre drevársky a nábytkársky priemysel a pre firmy obrábajúce plasty, hliník a iné kompozitné materiály. Sme výhradným obchodným zástupcom firiem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pre Českú a Slovenskú republiku. V našej širokej ponuke máme mnoho ďalších strojov a technológií umožňujúcich požadované riešenie a optimalizáciu nákladov s dôrazom na vysokú kvalitu finálnych výrobkov.
ID: 4472290  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac