Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Obkladač

TEHLIČKOVO s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
19,2 EUR/hod.Platove ohodnotenie je na m2 plochy vrátanie obloženia a vyškárovania. Cena za m2 je od 16 do 22eu/m2 záleží od komplikovanosti montáže.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma sa zaoberá montážou tehlového obkladu. Pracuje sa do 150km od mesta nové zámky. (BA NR TT BB)
Mesačne sa montuje do 500m2 na jednu partiu.

Firemné auto
Firemné náradie
Firemné oblečenie
Zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od budúceho zamestnanca sa očakáva že k práci bude pristupovať zodpovedne. Bude si dávať pozor na náradie a firemné vozidlo. Pokial by uchádzač mal skúsenosti v danom odbore je možnosť kariérneho rastu.

Spoločnosť Tehličkovo s.r.o je na trhu už 10 rokov a zaoberá sa výrobou, montážou a distribúciou tehlového obkladu zo starej pálenej tehly. Náš obklad predávame hlavne na územi SR ale aj do okolitých štátov
Spoločnosť mimo iného rozširuje vo väčšom svoje pôsobenie aj v oblasti klampiarčiny a izolácie potrubý.
ID: 4397860  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 19,2 EUR/hod.