Chyžná/upratovačka - Hotel DOUBLETREE BY HILTON****

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
800 EUR/mesiacZákladná mzda je 800€ brutto + 50€ brutto pohyblivá zložka /spolu 850€ plus zákonné príplatky – celková výška mzdy sa mesačne pohybuje s príplatkami cca 1 000 – 1 150€/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
- Zodpovednosť za upratovanie hosťovských izieb na základe stanovených štandardov spoločnosti
- Upratovanie izieb, chodieb a spoločných priestorov
- Pravidelné vysávanie a utieranie prachu
- Vymieňanie použitej posteľnej bielizne a uterákov
- Čistenie hygienických a sociálnych zariadení, nábytku, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb,
- Dopĺňanie obsahu izbových chladničiek a minibarov
- Upratovanie priestorov hotela /salóniky/
- PRÁCA AJ CEZ VÍKENDY

- Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej kantíne /zamestnanecká strava je platená v plnej výške zamestnávateľom/
- Získanie skúseností s prácou v 4* hoteli
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Karta Multisport
- Príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny zaplatené v zmysle zákonníka práce sú samozrejmosťou a pripočítavajú sa k základnej mzde navyše
- Každý mesiac vyhodnotenie "Zamestnanca mesiaca" s finančnou odmenou

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti.
Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosť s prácou chyžnej výhodou
- Ochota učiť sa
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý výpis registra trestov
- Možnosť privyrobenia si nadčasmi a upratovaním izieb nad denný limit

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4494828  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac