Logo Tehelňa STOVA, spol. s r. o.

Skladník - vodič VZV v stavebninách

Tehelňa STOVA, spol. s r. o.

Miesto práce
Letecká 35B, Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
13.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacmesačné prémie, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijať tovar a evidovať ho v systéme skladového hospodárstva
  • Vyskladňovať tovar zo skladu stavebného materiálu a pripravovať ho na expedíciu
  • Obsluhovať vysokozdvižný vozík pri manipulácii so záťažou
  • Kontrolovať stav zásob a pravidelne robiť inventúru skladových zásob
  • Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku
  • Pracovať s kolegami na dosiahnutí spoločných cieľov a úloh
  • Rozvíjať svoje schopnosti a získavať nové skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva
  • Kontrolovať materiál, či je v poriadku a nedošlo k jeho poškodeniu
  • Pomáhať zákazníkovi naložiť jeho tovar (pomocou VZV a v prípade potreby aj ručne)
  • Vysokozdvižný vozík sa stane tvojou pravou rukou a "služobným autom"
  • Typický deň začína príchodom na pracovisko, preberaním pracovných úloh a plánov na deň. Nasleduje príjem a vyskladňovanie tovaru, kontrola stavu zásob a údržba pracovného prostredia. Na konci pracovnej doby eviduje svoju prácu a odovzdá pracovné prostriedky
  • Typická pracovná doba je 8 hodín denne, od pondelka do piatku

  • Užívajte si zaslúžený oddych vďaka rekreačným poukazom, ktoré pre vás pripravujeme.
  • Využite príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie a zabezpečte si slobodnejšiu budúcnosť.
  • Nezabúdame na vaše zdravie ani v práci, preto vám ponúkame stravovanie za zvýhodnenú zamestnaneckú cenu.
  • Okrem zvýhodneného stravovania máte možnosť využívať zľavy na naše firemné produkty a služby.
  • Ak chcete byť v práci plní energie a sily, pravidelne sa môžete zúčastňovať na regenerácii pracovnej sily.
  • Tešíme sa na spoločné firemné podujatia a vianočné večierky, kde si môžete oddýchnuť od práce a užiť si príjemný čas s kolegami.
  • Veríme v neustále vzdelávanie a preto vám ponúkame odborné vzdelávanie a podporu pri vašom profesijnom raste.
  • Okrem uvedených benefitov vám prinášame aj ďalšie sociálne výhody, aby sme vám uľahčili život nielen v práci, ale aj mimo nej.
  • Získajte nové skúsenosti a vedomosti v stabilnej spoločnosti, ktorá vám ponúka možnosť pracovať s modernými technológiami a nástrojmi.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. S Vašimi osobnými údajmi budeme nakladať v zmysle
Zásad ochrany osobných údajov publikovaných na www.stova.sk/gdpr.

O výsledku výberového konania budete informovaný mailom/telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • Preukaz a prax na VZV podmienkou
  • Vodičský preukaz typu C výhodou
  • Prax v skladovom hospodárstve výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Čistý register trestov
  • Hard skills: práca s VZV, skúsenosti v skladovom hospodárstve
  • Soft skills: ochota, chuť pracovať, zodpovednosť

Naša spoločnosť prevádzkuje 3 hobby obchody s kompletným sortimentom potrieb pre remeselníkov, domácich majstrov a živnostníkov, ako aj záhradné centrum.
V roku 2021 sme pre našich zákazníkov otvorili v Spišskej Novej Vsi nové kúpeľňové štúdio (https://stova.sk/kupelnovestudio/).
Každý rok obslúžime viac než 150.000 spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Andrášová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809373  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac